O nás

 

Zakladatel Seiko Kintaro Hattori se narodil v centru Tokia v roce 1860. V roce 1881, ve věku pouhých 21 let, založil vlastní společnost „K. Hattori ” s velkoobchodním i maloobchodním prodejem hodinek a jen o dvanáct let později založil továrnu, kterou nazval Seikosha, v překladu „Dům přesnosti“, na výrobu vlastních hodin a později i hodinek. Jeho cílem bylo se časem zcela osamostatnit a vyrábět si všechny komponenty a části vlastními silami. Počet hodinářských inovací v průběhu desetiletí nese důkaz, že Kintarova vize fungovala a je dodnes inspirací.

Seiko jako značka je známá svým stylem a technologií. Hodinky jsou vyrobeny tak, aby zapadaly do každodenního života, aby fungovaly pohodlně a přitom byly stále atraktivní. Hodinky Seiko přicházejí v mnoha klasických i nových designech a snadno se přizpůsobí životnímu stylu kohokoliv, ať už jste sportovec, obchodník, pracujete v kanceláři nebo jste třeba pilotem letadla.

Seiko je lídrem v oblasti špičkové technologie Quartz a má celosvětovou popularitu pro svůj styl, inovace a dostupné ceny. Seiko je jedním z mála výrobců náramkových hodinek, kteří vyrábějí všechny své hodinky a pohyby výhradně ve své režii. V továrnách společnosti Seiko se vyrábějí i velmi drobné předměty, jako je mazací olej používaný v hodinkách nebo svítivé sloučeniny používané na ručičkách hodinek. Kvalita produktu je tedy zaručena.

Vyberte si ze široké škály hodinek Seiko, ať už se jedná o výše uvedené Seiko Astron nebo oblíbené Prospex, Presage, Solar nebo Kinetic, Divers watches pro potápěče, Seiko Titanium z hypoalergenního titania, Seiko Chronograph se širokou škálou funkcí, speciální edice Seiko 5 Sport inspirované slavnými seriály, celebritami a postavičkami a další limitované edice ze všech řad.