O nás

 

Zakladatel Seiko Kintaro Hattori se narodil v centru Tokia v roce 1860. V roce 1881, ve věku pouhých 21 let, založil vlastní společnost „K. Hattori ” s velkoobchodním i maloobchodním prodejem hodinek a jen o dvanáct let později založil továrnu, kterou nazval Seikosha, v překladu „Dům přesnosti“, na výrobu vlastních hodin a později i hodinek. Jeho cílem bylo se časem zcela osamostatnit a vyrábět si všechny komponenty a části vlastními silami. Počet hodinářských inovací v průběhu desetiletí nese důkaz, že Kintarova vize fungovala a je dodnes inspirací.

Seiko jako značka je známá svým stylem a technologií. Hodinky jsou vyrobeny tak, aby zapadaly do každodenního života, aby fungovaly pohodlně a přitom byly stále atraktivní. Hodinky Seiko přicházejí v mnoha klasických i nových designech a snadno se přizpůsobí životnímu stylu kohokoliv, ať už jste sportovec, obchodník, pracujete v kanceláři nebo jste třeba pilotem letadla.

Seiko je lídrem v oblasti špičkové technologie Quartz a má celosvětovou popularitu pro svůj styl, inovace a dostupné ceny. Seiko je jedním z mála výrobců náramkových hodinek, kteří vyrábějí všechny své hodinky a pohyby výhradně ve své režii. V továrnách společnosti Seiko se vyrábějí i velmi drobné předměty, jako je mazací olej používaný v hodinkách nebo svítivé sloučeniny používané na ručičkách hodinek. Kvalita produktu je tedy zaručena.

Vyberte si ze široké škály hodinek Seiko, ať už se jedná o výše uvedené Seiko Astron nebo oblíbené Prospex, Presage, Solar nebo Kinetic, Divers watches pro potápěče, Seiko Titanium z hypoalergenního titania, Seiko Chronograph se širokou škálou funkcí, speciální edice Seiko 5 Sport inspirované slavnými seriály, celebritami a postavičkami a další limitované edice ze všech řad. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení