Obchodní podmínky

 

 

Obchodní podmínky

1. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje hodinářského zboží mezi společností DESIGN TRADE, s.r.o. se sídlem Klausova 2541/15, 15500 Praha 5 (dále jen „Prodávající“) a jejími zákazníky (dále jen „Kupující“).

Prodávající: Prodávajícím je společnost DESIGN TRADE, s.r.o., která je registrovaným podnikatelským subjektem s IČ 25657593 a registrovaným plátcem DPH s DIČ CZ25657593, zabývající se prodejem hodinářského zboží a elektroniky.

Kupující: Kupující při zahájení obchodních vztahů předává Prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy Prodávajícího s Kupujícím výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 89/2012 Sb., (Občanský zákoník), jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce Prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů Prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.

Kupujícím se pro potřeby čl. VI těchto VOP rozumí spotřebitel dle části IV., hlavy I., dílu IV zákona č. 89/2012, občanského zákoníku.

2. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod., s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

3. Otevírací doba

Objednávky přes internetový obchod na adrese www.mojeseiko.cz: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

4.Ceníky

V internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné ceny pro internetový obchod.

5. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku, nebo zboží, které není na skladě, Prodávající Kupujícímu předem potvrdí telefonicky nebo e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je Prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám. Pokud Kupující s takovouto změnou nesouhlasí, objednávku nepotvrdí a tato není realizována.

6. Informace o produktech

Informace o zboží nabízeném v internetovém obchodu Prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

7. Platební podmínky

  • platba platební kartou na e-shopu,
  • na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka dopravce)

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem Prodávajícího.

8. Dodací podmínky

Zasílání přepravní službou:
Česká Republika: Objednané zboží bude doručeno po České republice přepravní službou DPD. Při nákupu zboží nad 1 500,- Kč a doručení na území ČR hradí náklady na dopravu zboží Prodávající. Běžná doba doručení od převzetí zásilky přepravní službou je 1-3 pracovní dny. Během předvánočního období se doba dodání může prodloužit.

Slovensko: Objednané zboží bude doručeno na Slovensko přepravní službou DPD. Na Slovensko se nevztahuje akce dopravy zdarma při nákupu nad 1500 Kč a dopravné hradí vždy Kupující. Cena dopravy na Slovensko je 260 Kč (10 EUR) při platbě kartou a 338 Kč (13 EUR) při úhradě hotovostí (dobírka).

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu eshop@dtgroup.cz, u dopravce zahájit reklamační řízení a kopii zápisu o tom neprodleně zaslat e-mailem či poštou Prodávajícímu. Pokud nedojde k zahájení reklamace poškozeného zboží v den převzetí, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození dodávky nebude brán zřetel.

9. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem Prodávajícího.

10. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi Prodávajícím a Spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může Spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

11. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 5. 2020 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Aktualizováno 1. 5. 2020

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení