Anonymní AUTO MOAI a Seiko 5 Sports AUTO MOAI Limited Edition

Propojení kreseb AUTO MOAI a Seiko 5 Sports 

Výsledné dílo spolupráce Seiko 5 Sports a umělce AUTO MOAI je tady! Hodinky plně vyjadřují ztvárnění umělce AUTO MOAI a umělecké kresby zdobící hodinky jsou vytvořené výhradně pro tyto dva modely limitované edice.

O AUTO MOAI

AUTO MOAI je japonský art umělec zabývající se tématem „anonymity “. AUTO MOAI ztvárňuje vztahy mezi lidmi, kteří se mlčky střetávají na ulicích a jsou mlčky spojeni. Anonymita je vykreslená postavami bez tváře a výrazu. Připněte na zápěstí své umělecké tajemství!

  

Modely Seiko AUTO MOAI

Černě zbarvený číselník je opatřen ikonickým motivem AUTO MOAI „postavou bez tváře“. Jemný kožený řemínek je potištěn originálními uměleckými díly nakreslenými výhradně pro tuto spolupráci, která jinde nenajdete. Jako speciální prvek limitované edice je na zadní straně pouzdra vyobrazen motiv „dámské postavy bez tváře“, který take obsahuje sériové číslo. Hodinky jsou zabalené ve speciálním dárkovém boxu s AUTO MOAI designem. Součástí balení je také brožurka s uměleckými kresbami vytvořenými speciálně pro hodinky Seiko AUTO MOAI.

Hodinky s referenčním číslem SRPG43K1 zakoupíte ZDE.