Seiko Prospex - pro milovníky potápění

Příběh potápěčských hodinek

První japonské potápěčské hodinky představilo Seiko před více než 55 lety. Luxusní voděodolnost až do 150 metrů spolu s přesným automatickým strojkem zapůsobila na japonské experimentátory a v letech 1966 až 1969 je prověřila japonská antarktická expedice během své výpravy. Od tohoto úspěšného milníku se hodinky Seiko staly symbolem kvalitních a spolehlivých hodinek pro profesionální i rekreační potápěče.

 

Seiko PADI 

Značka Seiko se stala partnerem organizace PADI. Organizace pod názvem Professional Association of Diving Instructors (PADI) sdružuje profesionální instruktory potápění a je světově známou organizací, která se zaměřuje zejména na certifikace a školení instruktorů. V zájmu tohoto partnerství společnost Seiko vytvořila speciální potápěčské hodinky Seiko PADI s logem PADI na číselníku, při jejichž vývoji spolupracovala přímo s profesionálními potápěči. Modely jsou primárně tvořené červenomodrou kombinací barev. Aktuálně tato organizace podporuje více než 6 300 školících míst po celém světě a proškolila více než 136 000 instruktorů potápění, kteří dosud vydali více než 25 milionů certifikátů pro  potápění.

Mohl by snad být někdo zkušenějším partnerem pro potápěčské hodinky, než tato organizace? Více informací o PADI organizaci naleznete na jejich stránkách: https://www.padi.com/.

Seiko_PADI_llogo